IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W tym tygodniu przypada:
  • poniedziałek: spotkanie organizacyjne klasy III z rodzicami o 18.oo
  • wtorek: uroczystość świętego Wojciecha głównego patrona Polski, Sakrament Spowiedzi przed Sakramentem Bierzmowania o 17.oo oraz Msza święta i spotkanie organizacyjne klas VIII z rodzicami w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  • środa: spotkanie scholi o godzinie 19.oo
  • czwartek: święto św. Marka Ewangelisty, Sakrament Bierzmowania o 15.oo
  • piątek: Spotkanie zespołu muzycznego o godzinie 19.oo
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Patrycja Justyna Śliwa oraz Wiktor Piotr Piech (zap.II);Gdyby ktoś wiedział o jakichkolwiek przeszkodach kanonicznych istniejących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym Urząd Parafialny.
  2. Dziękuję za utrzymywanie czystości w kościele. W tym tygodniu do sprzątania bardzo proszę rodziców młodzieży bierzmowanej
  3. W tym tygodniu do wieczności odszedł Sebastian Korta z Zoni i Aleksy Kowalczyk z Kamyka.